Przygotowania do nowego sezonu na ostatniej prostej!

Zespół LKS-u Topór Tenczyn rozpoczął przygotowania 17 lipca. Treningi odbywały się na własnych obiektach w Tenczynie. Trenowaliśmy 2 razy w tygodniu skupiając się nad poprawą aspektów motorycznych drużyny. Prócz pracy na treningach rozegraliśmy mecze sparingowe. Pierwszy z GKS-em Beskid Tokarnia wygraliśmy 4-1 natomiast drugi rozegraliśmy z juniorami starszymi Dalinu Myślenice i też ta gra kontrolna zakończyła się naszą wygraną 4-2. Mimo tych wygranych jesteśmy świadomi tego, że czeka nas bardzo trudny i ciężki sezon. Każda drużyna w szesnastoosobowej grupie A klasy myślenickiej będzie bardzo groźna. Nasz zespół będzie się starał pokazać z jak najlepszej strony. W najbliższą sobotę czeka nas pierwszy poważny sprawdzian. W I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokregu Myślenice zmierzymy się z Lubomirem Wiśniowa. Mecz zostanie rozegrany w sobotę(05.08) o godzinie 18.00 w Tenczynie. Wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu zapraszamy na to spotkanie.