Wyjazdowe zwycięstwo w Rudniku.

W meczu wyjazdowym LKS Topór Tenczyn zwycięża z LKS Rudnik 0:1(0:1). Zespół z Tenczyna stawił się w sile 11 osób w Rudniku(na drugą połowę dojechał Bartłomiej Matlak). W pierwszej połowie lekką przewagę miał Topór, który stwarzał sobie dużo sytuacji bramkowych. Sam Daniel Flaga mógł zdobyć co najmniej 3 bramki ale niestety raził nieskutecznością. Zawodnik ten przełamał się pod koniec pierwszej połowy. Akcję zainicjował Jakub Burtan zagrywając dłuższą piłkę w kierunku Bartłomieja Paś, który po wygranym pojedynku 1x1 mocnym podaniem po ziemi wzdłuż bramki obsłużył zamykającego akcję Daniela Flagę. W drugiej połowie zespół gospodarzy bardziej przycisnął a goście z Tenczyna nastawili się na grę z kontrataku. Kilka bardzo dobrych szans miał po raz kolejny Daniel Flaga jednak nie znalazła sposobu na bramkarza gospodarzy. LKS Rudnik stwarzał duże zagrożenie po stałych fragmentach gry(głównie rzuty rożne i wolne).

Sędziowanie stało na przyzwoitym poziomie.