Udane zakończenie rundy jesiennej w meczu z LKS Trzebunia.

W zaległym meczu z 14 kolejki LKS Topór Tenczyn wygrywa z LKS Trzebunia 2:1(0:1). Zdobywcami bramek byli Bartłomiej Paś oraz Daniel Flaga. Mecz miał prostą formułę, mianowicie zespół z Trzebuni nastawił się na grę z kontrataku a Topór na grę w ataku pozycyjnym. Po składnej akcji to goście wyszli jako pierwsi na prowadzenie. Napastnik LKS-u spożytkował sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Topór dopiero w drugiej połowie zdołał odpowiedzieć dwoma bramkami. Pierwszą zdobył Bartłomiej Paś po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego a drugą Daniel Flaga skutecznie finalizując akcję sam na sam z golkiperem gości. Zespół Toporu zakończył rozgrywki na 7 miejscu wygrywając 8 meczy, raz remisując oraz 6 razy doznał goryczy porażki. Wszystkim kibicom i sympatykom naszego klubu dziękujemy za wsparcie i doping. Życzymy szczęśliwego nowego roku oraz zapraszamy na mecze w rundzie wiosennej.