Siła tkwi w młodzieży. Wygrana Toporu z Lubomirem Wiśniowa.

W meczu wyjazdowym zespół Toporu Tenczyn wygrywa z Lubomirem Wiśniowa 0:2(0:1). Goście stawili się na mecz w 11 osobowym składzie a w tym grało 4 juniorów oraz 1 junior młodszy. Drużyna gospodarzy nastawiał się głównie na grę z kontrataku a Topór cierpliwie budował akcję w ataku pozycyjnym. W pierwszej połowie po jednej z takich akcji swoją debiutancką bramkę w seniorach zdobywa Kacper Pustelnik uderzając piłkę przy bliższym słupku bramki. Gospodarze mieli jedną klarowną sytuację z rzutu rożnego jednak Krzysztof Leksander stał na posterunku. Na początku drugiej połowy świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Krzysztof Dziadkowiec zdobywając drugą bramkę dla gości. Lubomir podrażniony tym wynikiem atakował zaciekle lecz defensywa Toporu była bezbłędna. Juniorzy grający w tym meczu: Kacper Mięsowski, Kacper Pustelnik, Grzegorz Matlak, Paweł Cholewa oraz Tomasz Leksander(świetne spotkanie) spisali się znakomicie.